Léčebné a rekonvalescenční pobyty

Lázeňský pobyt, optimálně na 2–3 týdny, lze doporučit k léčbě nejrůznějších zdravotních obtíží, urychlení rekonvalescence po prodělané akutní nemoci či poranění, ke zmírnění chronických potíží. Jedinečné přírodní zdroje ve spojení se špičkovou péčí odborných lékařů a kvalifikovaného personálu vám pomohou v prevenci a léčbě nemocí či v rekonvalescenci po operaci i náročném onemocnění. Využijte léčivé síly přírody naplno.

Lázeňský pobyt, optimálně na 2–3 týdny, lze doporučit k léčbě nejrůznějších zdravotních obtíží, urychlení rekonvalescence po prodělané akutní nemoci či poranění, ke zmírnění chronických potíží. Díky několika desetiletím úspěšné léčby komplikovaných onemocněních plic, problémů pohybového systému, ale i virových onemocnění jater a nespecifických střevních zánětů dokáží zdejší specialisté velmi efektivně pomoci s rekonvalescencí po prodělaném onemocnění covid-19.

Léčebné pobyty

Dopřejte svému tělu lázeňskou péči, která je výrazně šetrnější než podávání léků či radikální nevratný lékařský zákrok. Do Karlových Varů přijíždějí klienti především s metabolickými potížemi a onemocněním trávicího ústrojí. Mariánské Lázně jsou proslavené léčbou onemocnění dýchacích cest, močového a pohybového ústrojí. Ve Františkových Lázních se léčí nejen nemoci pohybového aparátu, ale i choroby srdečně cévní, onkologické a gynekologické. Lázně Jáchymov se specializují na léčbu onemocnění pohybového aparátu, skvěle pomáhají proti chronickým bolestem. Lázně Kynžvart mají bohaté zkušenosti s léčbou dýchacího ústrojí u dospělých i dětí.

Proč lékaři doporučují lázně Karlovarského kraje?

Rekonvalescence po Covid-19

čtěte více

Po prodělání onemocnění covid-19 mohou obtíže přetrvávat několik měsíců. Mezi ty nejčastější patří dušnost, snížená kapacita plic, únavový syndrom, bolesti hlavy, svalů a kloubů, nižší tělesná a psychická kondice či komplikace u chronických nemocí. K léčbě post covidového syndromu, k regeneraci organismu a snížení únavy se využívají inhalace pramenů, dechová cvičení s fyzioterapeutem, procedury s oxidem uhličitým, oxygenoterapie, léčebná tělesná výchova, jáchymovské radonové koupele, ale také pohyb v čisté přírodě Krušných hor a Slavkovského lesa.

Přehrát video
Přehrát video
Přehrát video

Lékaři doporučují lázně Karlovarského kraje

Vyberte si svůj léčebný pobyt

Přijeďte načerpat novou sílu díky přírodním léčivým zdrojům a lázeňských procedur.
01/01      Galerie fotografií

Intenzivní léčebný pobyt

01/01      Galerie fotografií

Lázeňský pobyt pro podporu očisty jater a cév

01/01      Galerie fotografií

Lázeňský pobyt na podporu očisty jater a cév

01/01      Galerie fotografií

Regenerace po Covid

01/01      Galerie fotografií

Classic – Komplexní Františkolázeňská léčebná kúra

01/01      Galerie fotografií

Relax – lehká léčebná kúra

01/01      Galerie fotografií

Komplexní Františkolázeňská léčebná kúra